ANUNT DE ANGAJARE

Diabas Bata

Locatie punct de lucru: Cariera de piatra, Comuna Bata, sat Bata
• Tehnician mentenanță

Candidatul ideal:
Cunoștințe tehnice si experienta practica cu privire la echipamente pentru construcții (concasoare, stații de sortare, excavatoare, încărcătoare frontale, basculante articulate);
Cunoștințe teoretice și practice în mecanică, hidraulică, sudură.
Persoană serioasă, responsabilă, tehnică.

Descrierea postului:
Executarea planului anual de mentenanță.
Verifică zilnic, la începerea programului, precum și în timpul orelor de activitate, starea tehnică a utilajelor și prioritizează reparațiile impreună cu superiorul direct.
Execută reparații în regim de urgență – ori de cate ori este nevoie, consemnează în raportul de activitate intervențiile efectuate.

Beneficii:
Loc de muncă stabil;
Contract pe perioadă nedeterminată;
Pachet salarial atractiv;
Bonuri de masă în valoare de 15 lei/ zi;
Decontare transport și cazare pentru persoanele din alte localități.

Contact:
CV-urile pot fi trimise la adresa de e-mail daniel.tihanov@basalt.ro .
Tel: 0723294296